برگزار کننده رسمی دوره های CIW در ایران

دوره CIW Data Analyst هم اکنون در دسترس است

CIW چشم اندازی برای آماده کردن دانش آموزان و افراد حرفه ای برای رشد در طراحی وب و تلفن همراه دارد.در این زمینه که با درخواست های بسیاری رو به روست مدرک CIW این اطمینان را میدهد که برای موفقیت در دنیای تکنولوژی محور امروز داشتن مدرک مورد نیاز است.
CIW Data Analyst سومین مدرک از مدارک هفت گانه جدید CIW است که به تازگی به مجموعه
CIW Web and Mobile Design اضافه شده است.
در این دوره شما چگونگی استفاده از داده ها برای تجزیه و تحلیل جنبه های عملیاتی شرکت و تصمیم گیری مناسب برای کسب و کار را خواهید اموخت. مقایسه وکنتراست داده های دارای ساختار و فاقد ساختار را بررسی خواهید کرد. و می اموزید که استقرار ابزارها برای دریافت و تحلیل داده هایی از جمله از Hadoop، R Project و راه حل های مرسوم برای تحلیل پایگاه داده چگونه میباشد.
علاوه بر این، شما چگونگی مقایسه اطلاعات را با استفاده از داده های به دست آمده از منابع داده های جدید و سنتی شامل وب ولوگوی رسانه های اجتماعی، بازاریابی، فروش، پشتیبانی فنی و روابط مشتری وچگونگی تعیین روابط بین تلاش های سازمانی و نتایج کسب و کار را بررسی خواهید کرد.
در نهایت، شما بر راه های به دست اوردن ونمایش داده ها مانند ایجاد داشبوردها، خلاصه کارهای اجرایی، گزارش ها و نمودارهارا با استفاده از هر دوابزار سنتی و مبتنی بر وبتسلط کافی پیدا خواهید کرد.

۱۳۹۵-۱۱-۲۳

0 پاسخ به دوره CIW Data Analyst هم اکنون در دسترس است"

ارسال یک پیغام


کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به CIW Iran می باشد.